„Subaru“ užėmė pirmąją vietą 2022 m. „Consumer Reports“ apklausoje

„Subaru“ užėmė pirmąją vietą 2022 m. „Consumer Reports“ apklausoje

2022-02-24 11:28:02

Vienas autoritetingiausių JAV leidinių „Consumer Reports“ tradiciškai renka gamintoją, kurio automobilius klientai vertina geriausiai. „Consumer Reports“ kasmet sudaro geriausių bei prasčiausių automobilių prekių ženklų sąrašą, pagrįstą įvairiais skaičiais, rodikliais ir statistiniais duomenimis. Išanalizavus bandymų keliuose rezultatus, savininkų atsiliepimus, informaciją apie saugumą ir patikimumą, galiausiai pateikiamas bendras rezultatas 100 taškų skalėje.

Kuo didesnis taškų skaičius, tuo geresnis prekės ženklas. 2022 m. nė vienas prekės ženklas negalėjo pranokti „Subaru“. Tiesą sakant, „Subaru“ yra vienintelis automobilių gamintojas, kuriam galutinėje įskaitoje pavyko surinkti daugiau nei 80 taškų. Pirmąją vietą „Subaru“ užsitikrino su 81 tašku.

 

„Subaru“ aplenkė visus savo konkurentus ir iškovojo geriausio prekės ženklo titulą. Antrąją vietą užėmė „Mazda“, o trečiąją – BMW prekės ženklas. Ketvirtuoju reitinge pripažintas „Honda“ prekės ženklas, o penktuoju – „Lexus“. Didžiausi pasaulio automobilių gamintojai „Toyota“ ir „Volkswagen“ užėmė atitinkamai 9 ir 17 vietas.

Naujų automobilių patikimumą „Consumer Reports“ organizacija vertina remdamasi daugiau nei 3 milijonų savininkų patirtimi ir savo bei kitų nepriklausomų institutų bandymų rezultatais. Ši kasmet atliekama apklausa apie automobilius yra didžiausia pasaulyje tokio pobūdžio apklausa. Tai patikimas šaltinis planuojant įsigyti naują automobilį.

Visą 2022 m. modelių ataskaitą galite rasti spustelėję toliau pateiktą šaltinio nuorodą.

https://www.consumerreports.org/cars-driving/which-car-brands-make-the-best-vehicles-a6159221985/

  • 96 iš 111