WRX STI

SUBARU WRX STI APŽVALGA

Gintaras Viganauskas

Gintaras Viganauskas

+370 5 273 17 35

+370 698 22280

gviganauskas@subaruvilnius.lt

 

PRISTATOME ATGIMUSĮ LEGENDINĮ GALIŪNĄ SU ATLETO SIELA IR ČEMPIONO ŠIRDIMI

STI tai trijų raidžių burtažodis, kurį puikiai žino automobilių sporto mėgėjai iš viso pasaulio.

2015 metų WRX STI puikuojasi atnaujintu stiliumi, o variklio gaubto oro ėmimo anga ir išraiškingas užpakalinis aptakas neleidžia suabejoti, koks tai automobilis ir kam jis sukurtas. Ši ypatinga išvaizda slepia lenktyninę dinamiką ir dar geresnes važiavimo savybes.  

SUBARU WRX STI - vienas iš nedaugelio legendinių automobilių. Naujasis šio sportinio automobilio, daugelį metų dominavusio ralio trasose, modelis jungia lenktynines savybes su kasdieniu praktiškumu, todėl kiekvienas akceleratoriaus spustelėjimas dovanoja malonumą, o kiekvieną kartą atsisėdus už vairo apima įkvėpimas.
Naujasis WRX STI teikia neįtikėtiną kontrolę, nes jo rėmas 40 proc tvirtesnis nei anksčiau. Be to, šis modelis išsiskiria vidaus dizaino naujovėmis ir geresne kokybe.

WRX STI - universalus sportinis automobilis. Be abejo, jis puikiai tinka važinėti kasdien, bet išties atgyja, kai pasiduodate vairavimo azartui įveikdami kelio vingius dideliu greičiu.
Taigi suimkite vairą, spauskite akceleratorių ir suvaldykite šią sprogstamąją galią.

JAV kelių saugos draudimo institutas (IIHS) SUBARU „WRX STI" modeliui suteikė 2014 metų „Top Safety Pick" (Saugiausio automobilio) įvertinimą.