„Subaru“ automobiliai vis dar turi aukščiausią išliekamąją vertę

„Subaru“ automobiliai vis dar turi aukščiausią išliekamąją vertę

2018-12-03 09:59:56

Palyginusi ir įvertinusi automobilių išliekamosios vertės duomenis, bendrovė ALG (Automotive Lease Guide) paskelbė metų rezultatus. Tarp nugalėtojų atitinkamose klasėse atsidūrė net penki „Subaru“ modeliai.

Outback“ tapo geriausiu vidutinės klasės padidinto pravažumo automobiliu, „WRX“ nugalėjo tarp sportinių automobilių, „Impreza“ pelnė geriausio pagal šį rodiklį kompaktiško automobilio titulą, „XV“ įvardytas geriausiu tarp subkompaktinės klasės modelių, o „Forester“ pripažintas kaip turintis aukščiausią išliekamąją vertę tarp kompaktiškų padidinto pravažumo modelių.

„Mes be galo džiaugiamės, jog ALG mus dar kartą pripažino geriausiu prekės ženklu pagal išliekamąją vertę, o mūsų automobiliai pelnė nugalėtojų titulus įvairiuose rinkos segmentuose“, – teigė „Subaru of America“ prezidentas Thomas J. Dollas.

„Aukščiausia išliekamoji vertė rinkoje yra tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl „Subaru“ yra gerai informuotų pirkėjų pirkinių sąrašo viršuje“, – pridūrė vyriausiasis ALG viceprezidentas Ericas Lymanas.

Kasmetiniame ALG „Residual Value Awards“ reitinge įvardijami automobiliai ir prekių ženklai, kurie labai tikėtina, jog išsaugos didžiausią procentinę pradinės kainos dalį po tradicinio trejų metų laikotarpio. Skaičiuojant su šiais metais pelnytais šešiais apdovanojimais, nuo 2010 m. „Subaru“ yra laimėjusi iš viso 37 ALG „Residual Value Awards“ apdovanojimus. Geriausiu prekės ženklu „Subaru“ buvo pripažinta 2010, 2011, 2012, 2015, 2016, 2017 ir 2018 m.

ALG yra autoritetinga tyrimų institucija, prognozuojanti automobilių išliekamąją vertę JAV ir Kanadoje. ALG teikia automobilių pramonės atstovams ir finansinių paslaugų klientams rinkos įžvalgas, išliekamosios vertės prognozes, konsultacines, automobilių portfelio ir rizikos valdymo paslaugas. Duomenis apie visų automobilių, sunkvežimių ir visureigių išliekamąją vertę JAV rinkoje ALG skelbia daugiau nei 50 metų, Kanadoje – nuo 1981 m.

 

  • 61 iš 82