Rinkimuose Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje vėl nugalėjo „Subaru“

Rinkimuose Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje vėl nugalėjo „Subaru“

2019-02-05 09:02:59

Vienas autoritetingiausių Australijoje keliautojų ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjų portalas „OzRoamer“ „Subaru“ modelius paskelbė laureatais dviejose nominacijose. „OzRoamer“ apdovanojimai – tai išsami 4WD ir AWD SUV Australijos rinkos apžvalga, todėl pergalė net dviejose nominacijose tik patvirtina „Subaru“ gaminių kokybę ir objektyvius pranašumus.

Tarp visureigių, kainuojančių iki 40 000 Australijos dolerių (tai atitiktų maždaug 25 000 eurų), nugalėtoju tapo „Subaru XV 2.0i-S“. „OzRoamer“ redaktoriaus Robo Fraserio teigimu, „XV rodo protingą pusiausvyrą tarp miesto transporto ir savaitgalio karių“. „Subaru“ modelis itin aukšto įvertinimo nusipelnė už nepakartojamą dinamiško ir sklandaus važiavimo derinį bei pravažumą ir kliūčių įveikimą.

Tarp brangesnių, 40-50 tūkstančių Australijos dolerių (maždaug 25-31 tūkstantį eurų) kainuojančių automobilių, „OzRoamer“ apžvalgoje nugalėtoju tapo „Subaru Forester 2.5i-S“. Jis sulaukė objektyvių pagyrų dėl tylos salone ir važiavimo savybių. R. Fraserio teigimu, „Subaru Forester“ nustatė savo klasės standartą, o dizaino, funkcionalumo, galios ir vertės atžvilgiu jis prilygsta aukštesnės klasės modeliams.

Šios dvi „Subaru“ modelių pergalės – ne pirmos „OzRoamer“ apdovanojimuose. 2016 metais nugalėtoju 45-60 tūkstančių Australijos dolerių (maždaug 28-38 tūkstančių eurų) kainos kategorijoje nugalėjo „Subaru Outback“.

 

Jungtinėje Karalystėje populiarus „4x4 Magazine“ leidinys laureatu paskelbė „Subaru XV“ modelį. Vertinimo komisijos nariai gyrė XV – puikiai šeimai tinkančio automobilio – saugumą. Aišku, aukščiausias Euro NCAP įvertinimas už salone vežamų vaikų apsaugą, tapo papildomu pliusu, tačiau „4x4 Magazine“ laureato titului įtakos turėjo ir „Symmetrical AWD“ bei „Boxer“ variklio derinys, neprilygstamas pravažumas bei pagalbos įkalnėje ir nuokalnėje sistemos .

„4x4 Magazine“ vertintojai pripažino, kad šiam modeliui gaminti skirta naujoji „Subaru Global Platform“ platforma leidžia užtikrinti unikalų sukibimą su bet kuria kelio danga ir nepakartojamą vairuotojo bei visų salone esančių keleivių saugumo jausmą. „Už savo kainą XV tikrai yra geriausias 4x4 pasirinkimas“, - teigė Alanas Kiddas, „4x4 Magazine“ redaktorius.

Džiaugdamasis įvertinimu „Subaru UK“ generalinis direktorius Chrisas Grahamas akcentavo, jog „Crossover Estate of the 2019“ apdovanojimas tik patvirtina, jog turime puikų produktą, kurį mūsų klientai myli ir kuriuo pasitiki. Tai geriausias pasirinkimas jiems ir jų šeimų saugioms kelionėms nuo taško A iki taško B, nepriklausomai nuo oro ir kelio sąlygų“.

Lietuvoje „Subaru XV“ ir „Forester“ – vieni populiariausių šio Japonijos gamintojo modelių. Oficialiųjų atstovų salonuose XV kainuoja nuo 22 990, „Forester“ - nuo 28 500 eurų.

  • 62 iš 82