KONCEPCINIS AUTOMOBILIS „SUBARU VIZIV ADRENALINE“

KONCEPCINIS AUTOMOBILIS „SUBARU VIZIV ADRENALINE“

2019-02-19 10:28:39

Ženevos automobilių parodoje įvyks pasaulinė naujausio koncepcinių „Subaru VIZIV“ automobilių šeimos nario premjera. Žodis „VIZIV“ yra angliškos frazės „Vision for Innovation“ (inovacijų vizija) santrumpa. Koncepcinis automobilis atspindi pagrindines būsimų serijinių „Subaru“ modelių raidos kryptis.

Sportinių formų koncepcinis automobilis „VIZIV Adrenaline“ išsiskiria naujausiomis ir artimiausioje ateityje pasirodysiančiomis „Subaru“ pagalbinėmis vairuotojo technologijomis. Šiuo konceptu „Subaru“ siekia pademonstruoti, jog net ir didėjant automatizuoto valdymo technologijų mastui „Subaru“ automobilis tebėra orientuotas į vairuotoją.

Koncepcinis modelis „VIZIV Adrenaline“ bus pristatytas kovo 5 d. 10.45 val. prie „Subaru“ stendo vyksiančioje spaudos konferencijoje.

„VIZIV“ modelių istorija

„VIZIV“. Pasaulinė premjera įvyko 2013 m. Ženevos automobilių parodoje. Trejų durų kupė stiliaus visureigis (su į viršų atsidarančiomis durimis). Jo pirmtakai buvo „Tourer“ ir „Advanced Tourer“ modeliai su kiro sparnų formos durimis, pristatyti atitinkamai 2009 ir 2011 m. Tokijuje.

„VIZIV Evolution“. Premjera įvyko 2013 m. Tokijuje.

„VIZIV 2“. Premjera įvyko 2014 m. Ženevoje. Ilgesnis, penkerių durų.

„VIZIV Future“. Premjera įvyko 2015 m. Tokijuje. Penkerių durų visureigis.

„VIZIV-7“. Premjera įvyko 2016 m. Los Andžele. Septynvietis visureigis.

„VIZIV Performance“. Premjera įvyko 2017 m. Tokijuje.

„VIZIV Tourer“. Premjera įvyko 2018 m. Ženevoje.

  • 65 iš 82